Powiatowo – Rejonowy Turniej Badmintona

W dniu 13 lutego 2014 roku w Gimnazjum nr 2 im. św. Walentego w Bieruniu odbył się powiatowo – rejonowy turniej badmintona. W turnieju wzięły udział trzy drużyny chłopców i trzy drużyny dziewcząt. W kategorii chłopców pierwsze miejsce i awans to turnieju wojewódzkiego wywalczyli reprezentanci Gimnazjum w Bojszowach. Drugie miejsce w powiecie zajęli zawodnicy gospodarzy, a w klasyfikacji rejonowej drugie miejsce wywalczyli chłopcy z Gimnazjum nr 2 w Mikołowie.
W zawodach dziewcząt pierwsze miejsce zajęły zawodniczki Gimnazjum nr 2 im. św. Walentego w Bieruniu co dało im awans do finału wojewódzkiego. W powiecie druga lokata przypadła Gimnazjum w Bojszowach, a drugie miejsce w rejonie zajęły reprezentantki Gimnazjum z Łazisk Górnych.

Drużynę gospodarzy w kategorii chłopców reprezentowali Kamil Kulski i Wojciech Sajdok a w kategorii dziewcząt Magdalena Kulska i Zuzanna Parysz.

Opiekun zespołu: mgr Wojciech Majkowski

Napisane przez: admin - 16.04.2014 - 23:28 1 Komentarzy

Autor komentarza: Azul @ 20.11.2015 - 08:29
W Chełmnie w kościele znajdują się reiklwie św.Walentego (fragment czaszki). Chełmno posiada Świadectwa Ochronne Urzędu Patentowego do używania jako znaku towarowego nazwy CHEŁMNO MIASTO ZAKOCHANYCH, MIASTO ZAKOCHANYCH oraz MIASTO MIŁOŚCI